O SPOLEČNOSTI

Společnost Qitra s.r.o. se dělí na dvě divize. Jedna z nich se zabývá obchodováním s instalatérským materiálem. Druhá se specializuje na obchodní a poradenské aktivity se zaměřením na Blízký východ, zejména státy Sýrie a Libanon.

Instalatérský materiál

Společnost Qitra byla založena v roce 2008 jako společnost s ručením omezeným. Hlavní aktivitou byl od počátku nákup a prodej instalatérského zboží. Plynule navázala svoji činnost na naší prvotní společnost Instalatérství U Pštrosů, která sídlila na Horymírově nám. 72 v Radotíně od r. 1994.

Do prodejního sortimentu patří zejména sanitární keramika, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek, plastové a měděné rozvody vody, odpadní a kanalizační trubky, bojlery, splachovací a napouštěcí systémy, ventily a kohouty, zahradní program, čistící prostředky, apod. 

Naší prioritou je mít na skladě kvalitní zboží, aby každý náš zákazník byl s výrobky, které u nás zakoupí, spokojen. Vyhýbáme se nekvalitnímu a kazovému sortimentu a upřednostňujeme prověřené výrobce, neboť si myslíme, že reklamace jsou nepříjemnou záležitostí, ať už pro jednu nebo druhou stranu. 

Mezi naše hlavní zákazníky patří profesionální instalatéři z Radotína a okolí, ale i kutilové a laici.

Facebook Qitra s.ro. Twitter Qitra s.ro. Google+ Qitra s.ro.

 

Blízký východ - MADEINSYRIA.CZ

Druhá obchodní činnost je zcela odlišná od té první. Tvoří jí import a prodej zboží z Blízkého východu, zejména aleppská mýdla a damašská káva.  Provozujeme e-shop MADEINSYRIA.CZ. Dále nabízíme obchodní a poradenské služby spojené s Blízkým východem, zejména se státy Sýrie a Libanon.

Facebook MADEINSYRIA.CZ