O SPOLEČNOSTI

Společnost Qitra s.r.o. se dělí na dvě divize. Jedna z nich se zabývá obchodováním s instalatérským materiálem. Druhá se specializuje na obchodní a poradenské aktivity se zaměřením na Blízký východ, zejména státy Sýrie a Libanon.

Instalatérský materiál

Společnost Qitra byla založena v roce 2008 jako společnost s ručením omezeným. Hlavní aktivitou byl od počátku nákup a prodej instalatérského zboží.

Do prodejního sortimentu patří zejména sanitární keramika, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek, plastové a měděné rozvody vody, odpadní a kanalizační trubky, bojlery, splachovací a napouštěcí systémy, ventily a kohouty, zahradní program, čistící prostředky, apod. 

Snažíme se od svých dodavatelů odebírat kvalitní zboží, aby každý náš zákazník byl s výrobkem spokojený. Vyhýbáme se nekvalitnímu a kazovému sortimentu a upřednostňujeme prověřené výrobce, neboť si myslíme, že reklamace jsou nepříjemnou záležitostí, ať už pro jednu nebo druhou stranu. 

Facebook Qitra s.ro. Twitter Qitra s.ro. Google+ Qitra s.ro.

 

Blízký východ - MADEINSYRIA.CZ

Druhá obchodní činnost je zcela odlišná od té první. Tvoří jí import a prodej zboží z Blízkého východu, zejména aleppská mýdla a damašská káva.  Provozujeme e-shop MADEINSYRIA.CZ. Dále nabízíme obchodní a poradenské služby spojené s Blízkým východem, zejména se státy Sýrie a Libanon.

Facebook MADEINSYRIA.CZ